בין אם ההשקעה דרכנו הינה בארץ או בחו"ל, אנו מציעים 2 מסלולים עיקריים למשקיעים (ההסבר מטה כתוב עבור השקעת נדל"ן בברצלונה, אולם הוא נכון גם לישראל):

מסלול ליווי ברכישת נכס:

מסלול זה מתאים למשקיעים המעוניינים לרכוש נכס (דירה, בית או בניין) באופן עצמאי, הן לצורך השקעה לטווח ארוך (עיסקת תשואה) והן לצורך השבחה (רכישת נכס לצורך שדרוג ואח"כ מכירתו ברווח).

במסלול זה אנחנו לומדים את צרכי המשקיע, ייעוד ההשקעה, פרופיל הסיכון הרצוי של המשקיע וכן היקף ההון הפרטי המיועד להשקעה (איסוף נתונים אלו ייקרא קריטריון ההשקעה). לאחר שלב זה, אנחנו ב UrbaniPro מבצעים איתור נכסים מתאימים להשקעה. בשלב בו יש בידינו מספר נכסים העונים לקריטריוני ההשקעה, אנחנו מתאמים עם המשקיע סיור נכסים.

שלב סיור הנכסים הינו חשוב ביותר ואנחנו ממליצים לכל משקיע, ודאי בהשקעותיו הראשונות, להתרשם מהנכסים המוצעים באופן ישיר.

לאחר שאותר נכס מתאים, אנחנו מסייעים, מדריכים ומלווים בכל שלבי הרכישה: ניהול מו"מ לצורך קנייה, חיבור לבעלי מקצוע המבצעים בדיקת נאותות (עורך דין ואדריכל), ניהול שלבי הרכישה (מתן הצעה, חתימה על קדם חוזה וחתימה אצל נוטריון על חוזה הרכישה) וליווי בתהליך לקיחת משכנתא.

במידה והנכס דורש שיפוץ, אנחנו מביאים הצעות מבעלי מקצוע וכן הצעה של ליווי שלנו בניהול ופיקוח על תהליך השיפוץ וההכנה להשכרה. במידה והנכס מיועד להשכרה, נחבר את המשקיע עם חברה מתמחה בניהול נכסים.

בעסקאות השבחה, אנחנו מלווים את המשקיע בהכנת הנכס למכירה וכן מציעים טיפול בכל הליכי המכירה.

מסלול השקעה בפרויקט השבחה של UrbaniPro

אנחנו מאמינים באזורים בהם אנחנו עובדים לכן אנחנו משקיעים בעצמנו.

פרויקטי השבחה אטקרקטיביים דורשים בדרך כלל השקעה בסדרי גודל בינוני ומעלה. מדובר למשל ברכישת קומה שלמה בבניין, או בניין שלם, השבחתו, פיצולו למספר יחידות אופטימליות, כולל כל פרוצדורות הרישום הנדרשות, ואח"כ מכירתו בחלקים בשוק המקומי.

בפרויקטים מסוג זה, אנחנו ב UrbaniPro משמשים כיזמים העוסקים באיתור הנכס, גיוס משקיעים וניהול כל תהליך הרכישה, ההשבחה והמכירה, כאשר בין היתר, אנחנו משתתפים ביחידת השקעה אחת לפחות, ככל אחד מהמשקיעים. כך בעצם אנחנו חובשים גם את כובע היזם וגם את כובע המשקיע, ובכך מבטיחים זהות אינטרסים ברורה בינינו לשאר המשקיעים. לצורך אבטחת השקעתם של המשקיעים, אנחנו מקימים יישות משפטית רשמית בה חברים כל המשקיעים, יישות שהינה הבעלים של הנכס הנרכש, כך שמיום הרכישה, כל אחד מהמשקיעים הוא בעלים שותף בנכס.