מחירי הנדל"ן בספרד צנחו בלמעלה מ 40% מתקופת השיא שלהם, ערב משבר בועת הנדל"ן העולמית ב 2008. מאז, החל מ 2014 מציגה ספרד צמיחה עקבית ויציבה בכל הפרמטרים הכלכליים, ובעקבותיה, חזר שוק הנדל"ן במדינה לפעילות עניפה. ברצלונה, בירת חבל קטלוניה – הסמן הימני בכלכלת ספרד, מובילה בצמיחה זו, דבר שמזרים חמצן לשוק הנדל"ן המקומי. יחד עם שערי מטבע אטרקטיביים (ירידה מהותית בשער האירו), הפכה ברצלונה ליעד חם ואטרקטיבי עבור משקיעים רבים ממזרח אסיה, ארה"ב, בריטניה וגם ישראל.

הוספיטלט – הפרבר החם של בברצלונה

מהי השקעה מניבה מנצחת? הדבר הראשון והחשוב ביותר – פוטנציאל עליית ערך. הוספיטלט – "רמת גן" של ברצלונה, הינה ללא ספק דוגמא מעולה היום. מחירי דירות נמוכים בכ – 50% ממחירם ב 2008, וגם נמוכים בכ 50% ממחירי הנכסים בברצלונה השכנה (תארו לעצמכם בשרמת גן המחירים היו חצי מתל אביב…)

הגירה חיובית דרמטית, פתיחת קווי מטרו חדשים, קירבה לאונברסיטה הענקית של ברצלונה, דמי שכירות המטפסים בכל שנה ויזמים הבונים פרויקטים חדשים בעיר – ממקמים את הוספיטלט בראש הרשימה שלנו. עליית מחירים של כ – 15% בשנה, זה מה שמצפה לנו, ואנחנו ממשיכים לרכוש!

מימון – זה שם המשחק!

ואם לא די בזה – תארו לעצמכם שהבנקים הספרדים מוכנים להעניק לנו, המשקיעים הזרים – משכנתא! כן, זוהי הבעת אמון של הבנקים בשוק הנדל"ן המקומי. איפה עוד ניתן לקבל בחו"ל עד 60% מערך הנכס בהלוואה בריבית נמוכה?

זה לא רק מוריד את "כרטיס הכניסה" – זה משפר את התשואה המתקבלת. תשואה שוטפת של כ 7.5% על ההון העצמי – עוד לפני העלייה הצפוייה בשווי הנכס…

אוקיי, הבנתי – דברו אלי במספרים!

נכון, בסופו של דבר – מה שחשוב זה המספרים. כמה זה עולה, כמה הון עצמי צריך, איזו שכירות נקבל, מהי התשואה להון העצמי ועוד…

להצגת תוכנית עיסקית לדוגמא: לחץ כאן.

השירותים שלנו לרכישת נכס באזור ברצלונה

אנחנו מתמחים באיתור נכסים ממוקד לפי צרכי המשקיע. המיקום שלנו בברצלונה ורשת אנשי הקשר שלנו חושפת בפנינו מבחר נכסים והזדמנויות השקעה.

את תהליך ההשקעה נתחיל תמיד בסיור נכסים, בו נכיר לכם את השכונות והרחובות. נציג לכם את הצוות שלנו שילווה את כל תהליך ההשקעה, כמו גם את הצוות המשפטי וחברת הניהול.

במהלך ולאחר הסיור ולאחר שיתוף מספר אפשרויות עם המשקיע ובהנחייתו, אנחנו מתמקדים במספר מצומצם של נכסים ומסייעים להגיע לסגירת מחיר אטרקטיבי. מכאן, אנחנו מנהלים עבור הלקוח ויחד איתו את כל תהליכי הרכישה: בדיקת נאותות ע"י עורך הדין, בדיקה הנדסית של הנכס, סיוע בפתיחת חשבון בנק והגשת מסמכי בקשת הלוואה. לפני שהנכס עובר לרשותו של המשקיע, אנחנו דואגים להגשת הצעה לשיפוץ ע"י חברה מקומית מתמחה בשיפוץ ושימור נכסים.