נעים מאוד, UrbaniPro

לא הרבה יזמי נדל"ן יוכלו להעיד שהם ביצעו כמעט את כל סוגי השקעות הנדל"ן, הן באופן אישי ובהקמה ובנייה של פרויקטים שבהם משתתפים משקיעים.

אנחנו באורבניפרו חברנו יחד, 3 יזמי נדל"ן מנוסים מאוד וכשמאחורינו שורה ארוכה של עסקאות. המטרה שלנו היא להביא ערך מוסף גבוה למשקיעים ועסקאות בפרופיל סיכוי-סיכון מצוין.

המתודולגיה והחשיבה של השקעות נדל"ן באורבניפרו היא לסייע למשקיעים לייצר הכנסה פסיבית משמעותית, לצד הגדלת ההון האישי שלהם, הודות לאקזיטים. 

ענת כהן שפכט, יאיר טל ואייל חסון, הם מייסדי אורבניפרו המביאים עימם ניסיון ניהולי של עשרות שנים בחברות הכי גדולות במשק הישראלי. אותו ידע וניסיון שצברו לאורך שנות הקריירה שלהם, מסייע להם בקבלת החלטות השקעה וניהול פרויקטים להשקעות נדל"ן בארה"ב וברחבי העולם.

הצוות שלנו

יאיר טל

משקיע ויזם נדל"ן מנוסה. בעברו – מנהל בכיר בתעשיית ההיי-טק. החל משנת 2002, צבר ניסיון בעסקאות נדל"ן מגוונות למגורים, השקעות מניבות בארץ ובחו"ל (ארה"ב ואירופה) ופרויקטי השבחה ובנייה – כל זאת, כעיסוק נוסף במקביל לקריירה. במהלך 2016 החליט יאיר לבצע שינוי קריירה, אז הפנה את זמנו ומרצו לעיסוק עיקרי ביזמות נדל"ן וליווי וחונכות משקיעים לצבירת הכנסה פסיבית מבוססת נדל"ן. בנוסף – יאיר מרצה ומאמן אישי בקורסים ליזמות והשקעות נדל"ן במכללת פסגות. ליאיר תואר ראשון בהנדסת חשמל (אונ' ת"א) ותואר שני במנהל עסקים (הטכניון).

ענת כהן שפכט

יזמת נדל"ן והובילה שורה של עסקאות יחד עם השותפים באורבניפרו. בעברה, מנהלת בכירה בתחום התקשורת והסלולר, ומנכ"ל של מספר חברות, כמו סאני תקשורת ודינמיקה סלולר. לתחום הנדל"ן הגיעה בשנת 2017, ומאז היא פועלת בארה"ב, בעסקאות השבחה ונכסים מניבים, במימון משקיעים וגופים פיננסים. ענת היתה גם מנטורית בפרויקט X של רוברט שמין, ליוותה וחנכה יזמי נדל"ן בתחילת דרכם, ליזמות והשקעות נדל"ן בארה"ב. לענת תואר ראשון במדעי הרוח (אונ' ת"א) ותואר שני במנהל עסקים (אונ' ת"א).

אייל חסון

משקיע ויזם נדל"ן מנוסה, מנטור ויועץ עסקי בכיר ויזם מתחום הקמעונאות ותעשיית המזון. לאייל ניסיון עשיר (כ–15 שנה) בהשקעות נדל"ן בנכסים מניבים, עסקאות השבחה וליווי משקיעים, בעיקר בארה"ב ומרכז אמריקה. החל מ-2017 מתמקד ביזמות ופיתוח נדל"ן, ויחד עם ענת ויאיר בנה תשתית להשקעות נדל"ן, עקב תשוקתם המשותפת לעשייה נדל"נית. לאייל תואר ראשון בהנדסת תעשייה וניהול (אונ' ת"א) ותואר שני במנהל עסקים (אונ' ת"א).

התהליך המובנה שלנו לבחינת הזדמנויות השקעה בפרוייקטי נדל"ן

למה לבחור בחברת אורבניפרו?

ניסיון רב שנים בהשקעות נדל"ן מגוונות בישראל, ארה"ב וספרד, וייעוץ וליווי עשרות רבות של משקיעי נדל"ן – הביא אותנו לשילוב מנצח. אנחנו מביאים את הידע והניסיון לבחינה ומציאת הזדמנויות נדל"ן אטרקטיביות ואחראיות. אנחנו בונים את האיזון הנכון בין סיכויי הצלחה וניהול סיכונים.

התאמת ההשקעה
לצורכי הלקוח

ניהול הסיכונים
עבור המשקיע

שמירה על זהות אינטרסים בין היזם למשקיע

שקיפות מלאה
למשקיע

ניסיון רב ביזמות, נדל״ן ובניהול השקעות

שאלות נפוצות

הבטוחות בהשקעות נדל"ן בארה"ב, תלויות בסוג העיסקה ובכללים המשפטיים בכל מדינה. בחלק מהפרויקטים, המשקיעים נרשמים כבעלי מניות או בעלי זכויות בחברה המוקמת לצורך הפרויקט, באופן יחסי להשקעתם, ובעצם – הופכים להיות חלק מבעלי הזכויות בנכס. במקרים מסוימים – רושמים שיעבוד של הנכס על שמם של המשקיעים.

בעסקאות הכוללות נכסים מניבים תתבצע על פי רב חלוקה רבעונית של רווחים שוטפים מהשכרת הנכסים בהם השקענו בארה"ב. בנוסף, יחולקו רווחים הוניים בסוף הפרויקט או לאחר כל מכירת נכס במהלך הפרויקט.

בפרויקטי השבחה או בנייה חדשה  – חלוקת הרווחים (לפני מיסים אישיים) מתבצעת בסוף הפרויקט.

בעסקאות קבוצתיות, אנו מפעילים (על פי רב) מנגנון של תשואה מועדפת אשר משמעותו היא קדימות למשקיעים בחלוקת הרווחים. 

סכומי ההשקעה משתנים בהתאם לסוג הפרויקט:

ברכישת נכס מניב בבעלותך המלאה – ההון העצמי המינימלי שנדרש עבור הנכסים שאנו ממליצים לרכוש באוהיו הוא כ-70,000$.

בעסקאות הקבוצתיות – רף הכניסה המינימלי משתנה אך לא פחות מ-40,000$.

ארה"ב וישראל חתמו על אמנה למניעת כפל מס. המשמעות היא שהמס שתשלמו יהיה הגבוה מבין מה שיחושב בדוחות השנתיים בארה"ב ובישראל.

כעקרון, כל משקיע מחוייב בהגשת דוח בארה"ב ובישראל. אנו מסייעים בכך באמצעות חיבור לרואה חשבון אמריקאי המיומן בכך.

לגבי שיעורי המס – הם תלויי עסקה. בכל מקרה מומלץ להתייעץ עם רואה חשבון בנושא זה.

ניתן לקבל בארה"ב משכנתא ברכישת נכס מניב בבעלות  – אך הריביות והיקף המימון אינם אטרקטיביים וכן התהליך הוא ארוך ובעל סיכויי הצלחה משתנים בהתאם למלווה ולמדינה. 

מאידך, בכניסה להשקעה קבוצתית בנכסים מניבים, בחברה בבעלות משותפת של המשקיעים ושלנו, נהנים מהמימון שנלקח על ידי החברה, מה שמשפר את התשואה לכל משקיע.

זהו התפקיד של ה- title company, גוף פדרלי אמריקאי בעל שלוחות רבות בכל המדינות בארה"ב. עליה מוטלת החובה לבדוק שהנכס נקי מחובות, עיקולים ושיעבודים, וכן שהבעלים של הנכס – זה שמוכר אותו – הוא אכן הבעלים החוקי. בנוסף לבדיקה הנעשית על ידי חברת הטייטל, היא גם  מספקת תעודת ביטוח על הרכישה המעידה שהבדיקות היו תקינות.

מעוניינים לקבל תכנים בנושא השקעות נדל"ן לתיבת המייל?
הירשמו לניוזלטר שלנו: