מגייסים משקיעים
שישקיעו יחד איתנו בעסקה משתלמת מאד ביוסטון טקסס, ארה"ב

השקעה החל מ $150,000 בלבד

מלאו את הטופס הבא ואנו נחזור אליכם בהקדם עם כל הפרטים על העסקה

מי אנחנו

חברת אורבניפרו הינה חברה גלובלית להשקעות ויזמות נדל”ן בארץ ובחו”ל. החברה מתמקדת בייזום פרוייקטי נדל"ן בחו”ל ובגיבוש קבוצות משקיעים לפרויקטים מניבים.

הצוות שלנו

יאיר טל

משקיע ויזם נדל"ן מנוסה. בעברו – מנהל בכיר בתעשיית ההיי-טק. החל משנת 2002, צבר ניסיון בעסקאות נדל"ן מגוונות למגורים, השקעות מניבות בארץ ובחו"ל (ארה"ב ואירופה) ופרויקטי השבחה ובנייה – כל זאת, כעיסוק נוסף במקביל לקריירה. במהלך 2016 החליט יאיר לבצע שינוי קריירה, אז הפנה את זמנו ומרצו לעיסוק עיקרי ביזמות נדל"ן וליווי וחונכות משקיעים לצבירת הכנסה פסיבית מבוססת נדל"ן. בנוסף – יאיר מרצה ומאמן אישי בקורסים ליזמות והשקעות נדל"ן במכללת פסגות. ליאיר תואר ראשון בהנדסת חשמל (אונ' ת"א) ותואר שני במנהל עסקים (הטכניון).

ענת כהן שפכט

יזמת נדל"ן והובילה שורה של עסקאות יחד עם השותפים באורבניפרו. בעברה, מנהלת בכירה בתחום התקשורת והסלולר, ומנכ"ל של מספר חברות, כמו סאני תקשורת ודינמיקה סלולר. לתחום הנדל"ן הגיעה בשנת 2017, ומאז היא פועלת בארה"ב, בעסקאות השבחה ונכסים מניבים, במימון משקיעים וגופים פיננסים. ענת היתה גם מנטורית בפרויקט X של רוברט שמין, ליוותה וחנכה יזמי נדל"ן בתחילת דרכם, ליזמות והשקעות נדל"ן בארה"ב. לענת תואר ראשון במדעי הרוח (אונ' ת"א) ותואר שני במנהל עסקים (אונ' ת"א).

אייל חסון

משקיע ויזם נדל"ן מנוסה, מנטור ויועץ עסקי בכיר ויזם מתחום הקמעונאות ותעשיית המזון. לאייל ניסיון עשיר (כ–15 שנה) בהשקעות נדל"ן בנכסים מניבים, עסקאות השבחה וליווי משקיעים, בעיקר בארה"ב ומרכז אמריקה. החל מ-2017 מתמקד ביזמות ופיתוח נדל"ן, ויחד עם ענת ויאיר בנה תשתית להשקעות נדל"ן, עקב תשוקתם המשותפת לעשייה נדל"נית. לאייל תואר ראשון בהנדסת תעשייה וניהול (אונ' ת"א) ותואר שני במנהל עסקים (אונ' ת"א).

השקעות אחרונות שביצענו

האג'נדה שלנו בהשקעות נדל"ן בארה"ב

אנחנו באורבניפרו מאתרים ומחפשים כל העת השקעות נדל"ן שיניבו תזרימי מזומנים שוטפים, לתקופות של 3-4 שנים. המטרה שלנו היא לייצר פרויקט שגם יכול ליהנות מהשבחת ערך וגם מייצר הכנסה שוטפת רבעונית. הפרויקטים שלנו מפוזרים בין שורה ארוכה של שוכרים שונים, והמטרה שלהם היא לייצר השבחה טבעית שתעלה את ערכם והם יימכרו באקזיט ולאחר מכן תהיה חלוקת רווחים למשקיעים.

רוצים לקחת חלק בהשקעה הבאה שלנו? מלאו את הפרטים בטופס ונחזור אליכם בהקדם

גם אם ההשקעה רלוונטית אליכם וגם אם לא, הצטרפו עכשיו לקבוצת הוואטספ השקטה שלנו וקבלו עדכונים חמים על השקעות נדל"ן מעניינות מכל העולם, להצטרפות מהירה לחצו כאן

למה כדאי לך להצטרף להשקעה?

תמונות נוספות מהנכס

איפה משקיעים ולמה שם?

יוסטון, טקסס ארה"ב

משקיעים נכון, חכם ובטוח.

כספי המשקיעים נשמרים בנאמנות עד להעברתם לטובת רכישת הנכסים

מימון העיסקה בשילוב הלוואה בריבית אטרקטיבית

זהות אינטרנסים בין המשקיעים לקבוצה היזמית. היזמים נהנים מרווחי הנכס רק לאחר חלוקה של כל הקרן ותשואה מועדפת למשקיעים (אתם).

המשקיעים הינם בעלי זכויות בחברת הנכסים, לפי יחס השקעתם.

המשקיעים והיזמים חולקים ברווחי המכירה בתום התקופה.

רכישה בהזדמנות של נכסי Off Market והעלאת שוויים (Value Add) דרך השבחה

השקעה סולידית בנכס מניב, ללא התעסקות כלל

פיזור הנכסים בחברה מקטין את הרגישות לאירוע בודד ומייצר הגנה לכספי המשקיעים

מלאו את הטופס הבא ואנו נחזור אליכם בהקדם עם כל הפרטים על העסקה

רוצים לקבל עדכונים שוטפים על השקעות נדל"ן מעניינות בוואטסאפ? הצטרפו לקבוצה השקטה כאן

מעוניינים לקבל תכנים בנושא השקעות נדל"ן לתיבת המייל?
הירשמו לניוזלטר שלנו: