ליווי אישי בהשקעות נדל"ן - איתור הזדמנויות השקעה

תחום השקעות הנדל"ן עבר בעשור האחרון מהפיכת ממש.

עליות המחירים הגבוהות במחירי הנכסים בישראל החל מ- 2008, הזדמנויות קורצות מעבר לים, אינספור יזמים וחברות המציעים שלל השקעות בתשואות מרקיעות שחקים, וגם סיפורי 'אימה' של משקיעים ששמו את כספם במקום לא בטוח והוא התפוגג לחלוטין.
נוסיף לזה את סביבת הריבית הנמוכה וקיבלנו את המצב הנוכחי: השקעת נדל"ן היא הדרך הנכונה ביותר לפיזור ההשקעות שלנו ולהבטחת עתידנו הכלכלי,
אבל עודף המידע, האפשרויות וההיצע – מבלבל!

איך מתחילים לאתר הזדמנויות השקעה?
איזו השקעה נכונה עבורנו?
האם לא מסוכן להשקיע בחו"ל?
איך בודקים השקעת נדל"ן מבחינה כלכלית?
איך ניתן לבטוח ביזם שאנחנו לא מכירים?
איך לבנות תכנית השקעה נכונה עבורנו?
כדאי לי לקחת משכנתא או לא?

ועוד המון שאלות שפשוט מונעות מאיתנו להתקדם.

תכנית הליווי הייחודית של UrbaniPro:

ליווי אישי בתהליך ההשקעה

אנחנו לא מוכרים לך נכס. אנחנו בונים יחד איתך את התכנית העיסקית שלך בנושא השקעת נדלן, בוחרים יחד את רמת הסיכון אליה תהיו מוכנים להיחשף, אנחנו פורשים בפניכם את מפת אפשרויות ההשקעה, מחברים אתכם עם גורמי מפתח ואנשי קשר עבור ההשקעה שלכם, מנתחים יחד איתכם את אלטרנטיבות ההשקעה ומביאים אתכם בנוחות, ביטחון והבנה להשקעה נכונה עבורכם. לאחר שנים רבות של השקעות נדל"ן מגוונות בארץ ובחו"ל, אנחנו מתמחים בהתאמת סוג ההשקעה למאפיינים האישיים ויודעים להוביל אתכם להשקעה שלכם.

איתור הזדמנויות נדל"ן הוא מקצוע. שלושת היזמים והמנהלים של אורבניפרו, ענת כהן שפכט, יאיר טל ואייל חסון, מבצעים אותו בהצלחה עם עשרות משקיעים מאז שנת 2016.

במהלך אותם שנים מצאנו ואיתרנו שורה של עסקאות מולטי פמילי, עסקאות יזמיות ועסקאות אקזיט. אנחנו פועלים בשורה של ערים בארה"ב, אותם אנחנו מכירים היטב וחוקרים כל העת. תכניות הליווי האישי שלנו, מאפשרות לנו לסייע למשקיעים בבחירה בהשקעות ובאזורים הנכונים ביותר, בהתאם לסיטואציה הכלכלית. בדרך הזו המשקיעים יכולים לאתר הזדמנויות נדל"ן אופטימליות עבורם ועבור פרופיל הסיכון שהם בחרו. 

מעוניינים לקבל תכנים בנושא השקעות נדל"ן לתיבת המייל?
הירשמו לניוזלטר שלנו: